zdjecie_01 zdjecie_02 zdjecie_03 zdjecie_04 zdjecie_05

X Festiwal Bukowskie Prezentacje Folkloru Młodych

 

P R O T O K Ó Ł

z posiedzenia Jury  X Ogólnopolskiego Festiwalu

„Bukowskie Prezentacje Folkloru Młodych”

w dniu 03 lipca 2005 roku

Komisja konkursowa w składzie:

p. Jolanta Danak Gajda
p. Jerzy Dynia - przewodniczący
p. Tadeusz Łopatkiewicz

po  obejrzeniu i wysłuchaniu: 6 kapel,17 zespołów śpiewaczych, 14 instrumentalistów 18 solistów śpiewaków, uwzględniając założenia regulaminowe, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia.

W kategorii kapel:

Dwa pierwsze miejsca ex-equo:

Kapeli „Mali Słopniczanie” ze Słopnicy

i kapeli „Młoda Harta” z Harty

Dwa drugie miejsca ex-equo

Kapali Młodzi Bukowianie” z Bukowska

i „Młodzieżowej Kapeli Dudziarskiej” z Leszna

dwa trzecie miejsca ex-equo

Kapela ludowa Ożarowiacy z Ożarowa

Kapela ludowa MDK z Wielunia

W kategorii zespołów śpiewaczych:

Dwa pierwsze miejsca ex-equo:

Zespół Śpiewaczy Ślebodni z Leśnicy

„Młode Mazurzanki” z Mazurów

Dwa drugie miejsca ex-equo:

Zespół Śpiewaczy z Dębiny

„Małe Polaneczki z Dębskiej Woli

Dwa trzecie miejsca ex-equo:

Zespół śpiewaczy MDK z Wielunia

„Mali Lubatowianie z Lubatowej

W tej kategorii przyznano dwa wyróżnienia:

Otrzymują je - Zespół „Familia” z Rudołowic

Oraz „Mali Kombornianie” z Kombornii

W kategorii solistów instrumentalistów:

Dwa pierwsze miejsca ex-equo:

Edyta Pałuk skrzypaczka z Nowotańcu

Andrzej Baran cymbalista z Harty

Dwa drugie miejsca ex-equo:

Małgorzata Piotrowska skrzypaczka z Zarszyna

Beata Zielonka skrzypaczka z Zarszyna

Dwa trzecie miejsca ex-equo:

Krystian Curzydło skrzypek ze Słopnic

Łukasz Wojtuń – cymbalista z Haczowa

W tej kategorii przyznano dwa wyróżnienia:

Otrzymują je: Natalia Kiełt – cymbalistka z Rudołowic

Daniel Curzydło - trębacz ze Słopnic

W kategorii solistów śpiewaków:

Dwa pierwsze miejsca ex-equo:

Anna Chmiel z Wólki Ratajskiej

Magdalena Miś z Janowa Lubelskiego

Dwa drugie miejsca ex-equo:

Anna Blacha z Białej

Aleksandra Kiełt z Rudołowic

Dwa trzecie miejsca ex-equo:

Martyna Kramarczyk z Ożarowa

Jagoda Majtyka z Ożarowa

W tej kategorii przyznano dwa wyróżnienia:

Otrzymują je: Justyna Zając z Lubatowej

oraz najmłodszy wokalista Ryszard Sawicki z Grabownicy

Pozostałe zespoły śpiewacze i soliści otrzymują nagrody pocieszenia o wartości łącznie tysiąca złotych. Nagrody dodatkowe otrzymują najmłodsi uczestnicy Festiwalu: Andżelika Kiełt – śpiewaczka z Rudołowic oraz Ryszard Sawicki – śpiewak z Grabownicy

Podpisy członków komisji:

Urząd Gminy Bukowsko,
Bukowsko 290, 38-505 Bukowsko, woj. podkarpackie
tel.: 013 4674015, fax: 013 4674466, email: sekretariat@bukowsko.pl
NIP: 687-14-66-940, Regon: 000536114
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x